Wyświetl pojedynczy post
ASecond17
Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5354
Stary 13.04.2015, 09:53
W tym tygodniu mija 100 dni pracy Gaszyńskiego u nas jako prezesa. Jest normalniej niż za Bednarza, ale spektakularnych sukcesów nie ma. Dla mnie z ważniejszych spraw "na plus" wywalił Smudę i ściągnął jeszcze w lutym Jovicia i Barrientosa. Na minus - dziwne akcje z Akademią. Neutralnie (przy założeniu, że mogą wyjść zarówno "na minus", jak i "na plus" w ciagu najbliższych np. 2-3 miesięcy): kontrakt Stilicia, sponsor strategiczny.

Generalnie liczyłem na więcej, ale rozumiem też, że niektórych rzeczy nie da się zmienić z dnia na dzień, tak jak nie ma co radykalnie oceniać nowego piłkarza/trenera po 5 meczach.
Pojęcie, którego wy nie znacie. Dzisiaj wrogu, wczoraj bracie.
Odpowiedz cytując