Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#223
Stary 13.04.2015, 07:45
I tura - Kukiz/ JKM (bardziej ten pierwszy)
II - tura - jeśli będzie to para Duda - Komorowski, to oczywiście Duda.

Nie mam złudzeń, że jeśli nawet Duda by wygrał wybory, to sytuacja w kraju zmieni się diametralnie, chodzi mi tu oczywiście o sprawy najważniejsze z mojego punktu widzenia czyli ekonomia/gospodarka szeroko pojęte. Może Duda nawiązałby do myśli propagowanej przez ś.p. Lecha Kaczyńskiego dot. polityki historycznej, też dla mnie ważnej i prowadzenia "jako takiej", względnie niezależnej polityki zagranicznej.
I przede wszystkim nie będzie reprezentował naszego kraju debil i półgłówek zachowujący w obcym kraju jak na wycieczce szkolnej, mający w dupie wartości historyczno-patriotyczne i promujący eventy w stylu "orła z gówna".
Komoruski do lasu, na polowania.
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując