Wyświetl pojedynczy post
alkoholik
Senior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków(Nowy Kleparz)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.04.2015, 23:05
Padre1906 napisał(a):Wyświetl post
Jaroo1 wszystko wyjaśnił.
A czy nie szkoda mi czasu? Zupełnie nie, z obowiązku wezmę udział tak w pierwszej jak i drugiej turze. I z obu wyjdę z poczuciem tego że zrobiłem jak chciałem bez wybierania "mniejszego zła"


Duda jak się domyślam jest gwarantem zmian? Pojawią się miejsca pracy? Z przedsiębiorców spadnie biurokratyczne i podatkowe jarzmo? Emigranci zaczną wracać do kraju?
Pogadaj sobie z emigrantami których mamy wielu na forum i zapytaj do jakiego kraju chcieliby wrócić.
A prawo do komentowania odbieraj tym którzy wcale nie poszli do wyborów. To że ktoś nie poopiera żadnego z kandydatów i nie zgadza się na mniejsze zło nie oznacza że ma zakaz wypowiadanie się na temat przyszłości kraju.
Jest kilkunastu kandydatów no nie wiem jakie musisz mieć przekonania żeby żaden ci nie spasował albo po prostu nie chce ci się poszperać i ich sprawdzić. Pierwsza tura Grzegorz Braun bo idealnie pasuje do moich przekonań a w drugiej Duda bo nie jest mniejszym złem a większym dobrem dla Polski niż ten zidiociały wieśniak(przepraszam ludzi ze wsi nie chciałem obrazić) który obraża Mój Kraj samą swoją egzystencją w życiu publicznym. Duda nie jest idealny ale mówienie że jest tak samo zły jak Komor czy nie wiele lepszy jest po prostu idiotyczne
Odpowiedz cytując