Wyświetl pojedynczy post
Padre1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.04.2015, 22:15
Jaroo1 wszystko wyjaśnił.
A czy nie szkoda mi czasu? Zupełnie nie, z obowiązku wezmę udział tak w pierwszej jak i drugiej turze. I z obu wyjdę z poczuciem tego że zrobiłem jak chciałem bez wybierania "mniejszego zła"

Cytat:
Jaroo1 powtarzasz się , rzuć pusty głos będziesz wolny , tylko nie chrzań że nie ma pracy, ludzie wyjeżdżają
Duda jak się domyślam jest gwarantem zmian? Pojawią się miejsca pracy? Z przedsiębiorców spadnie biurokratyczne i podatkowe jarzmo? Emigranci zaczną wracać do kraju?
Pogadaj sobie z emigrantami których mamy wielu na forum i zapytaj do jakiego kraju chcieliby wrócić.
A prawo do komentowania odbieraj tym którzy wcale nie poszli do wyborów. To że ktoś nie poopiera żadnego z kandydatów i nie zgadza się na mniejsze zło nie oznacza że ma zakaz wypowiadanie się na temat przyszłości kraju.
Ostatnio edytowane przez Padre1906 : 12.04.2015 o godz. 22:41.
SIARKA - WISŁA - JAGIELLONIA!!!
Odpowiedz cytując