|
Proszę Was. Jak się jeszcze łudzicie to przestańcie. Od kilku lat z Wisły odchodzi zawodnik X, to nie ma następcy na jego pozycję. Nigdy nie było wzrostu jakości, jeśli jakiś piłkarz od nas odchodził. Można narzekać na naszych obecnych piłkarzy, pytanie tylko czy nie przyjdą gorsi ?
|