tofik napisał(a):

Dostał karę 2 lat dyskwalifikacji w zawieszeniu. Czyli grać może, ale w ciągu dwóch lat nie może sprzedawać meczów
|
O ....a stary, rozjebałeś mi system

Nie no, fakty są takie, że nasi poprzedni 'kryminalni' szybko lecieli, ale oni też się po prostu od razu przyznali do winy, wiec sprawa była prosta. Istnieje zapis w kontrakcie, można było łatwo podziękować. Z Gargułą to trochę bardziej skomplikowana sytuacja.