dynek.pl napisał(a):

No końcówka ligi zapowiada się pasjonująco, a do tego w dodatkowych 7 kolejkach też każdy będzie musiał o coś walczyć.
Co mnie smuci to info z dzisiejszego Cafe Futbol na temat kształtu ligi: ma być dalej 37 kolejek ale większość klubów jest przeciwna podziałowi punktowemu.
Jak dla mnie w formie bez podziału rozgrywanie dodatkowych 7 kolejek nie ma żadnego sensu.
|
Uważam dokładnie tak samo.