Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#801
Stary 12.04.2015, 10:51
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
No końcówka ligi zapowiada się pasjonująco, a do tego w dodatkowych 7 kolejkach też każdy będzie musiał o coś walczyć.

Co mnie smuci to info z dzisiejszego Cafe Futbol na temat kształtu ligi: ma być dalej 37 kolejek ale większość klubów jest przeciwna podziałowi punktowemu.
Jak dla mnie w formie bez podziału rozgrywanie dodatkowych 7 kolejek nie ma żadnego sensu.
Uważam dokładnie tak samo.
Odpowiedz cytując