Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 11.04.2015, 21:42
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
chyba go nie zrozumiałeś, wszystkie akcje Górnika szły lewą stroną, bo na prawej Jović wszystko kasuje, przypominam, że to obrońca, a nie pomocnik, fakt w ofensywnie wiele póki co nie daje, ale przede wszystkim ma bronić, a w tym jest dużo lepszy od Burligi
O to mi właśnie chodziło, chociaż faktycznie dwuznacznie to napisałem.

Silver, jasne że tak, ale z Jagą Jovic też wyglądał dużo lepiej (chociaz tam też koncentrowali się na Burlidze). Niemnij w mojej ocenie Słoweniec wygląda w destrukcji dużo lepiej niż Łukasz.
Burliga kojarzy mi się z chaotycznością. Tu wygra przebitkę, tam drugą i nagle strzela gola, ale niemal zawsze mam wrażenie, że to efekt szczęścia. Spróbowałbym znowu z tym skrzydłem.

Szkoda tego remisu... Niby odrobiliśmy punkt do Jagi, Śląska i Legii, ale mogło być zdecydowanie lepiej. Zobaczymy jeszcze Lecha, chociaż w sumie to niech wygrają, Legia już się gotuje, ciekawe co się z nimi stanie, jak stracą lidera.
Ostatnio edytowane przez piotek : 11.04.2015 o godz. 21:47.
Odpowiedz cytując