Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 11.04.2015, 20:03
raindog napisał(a):Wyświetl post
Czytaliście pomeczowe wypowiedzi? Strasznie mało w nich sportowej złości... Jest raczej - tak miało być.

Nie, nie sugeruję spisku, a myśl - ten mecz był ustawiony - wyrażała podsumowanie obrazu meczu.

Dla mnie głównym problemem tego meczu był brak pressingu. Górnik atakował na naszej szesnastce, a my czekaliśmy na nich na 50 metrze i nikt nie podbiegł dalej. Nie było żadnej agresji - po prostu nieustanne truchtanie i myśl - piłka parzy.
Cóż, ja miałem wrażenie że w tym tygodnu przeszli ciężkie zgrupowanie kondycyjne, albo zjedli po 2 kg pierogów przed meczem. Skutek podobny... zbyt wolno, niedokładnie, bez zaangażowania...

Barrientos powinien grać w środku - za Gargułe na przykład.

I jeszcze nasi "Zmiennicy" - Jankowski i Stępiński - to już któryś mecz jak wchodzą z ławki i nie pokazują kompletnie NIC. Może lepiej sięgnąć po juniorów? Ryzyko niewielkie a może coś zaskoczy.
c.d.n.
Odpowiedz cytując