raindog napisał(a):

Czytaliście pomeczowe wypowiedzi? Strasznie mało w nich sportowej złości... Jest raczej - tak miało być.
Nie, nie sugeruję spisku, a myśl - ten mecz był ustawiony - wyrażała podsumowanie obrazu meczu.
Dla mnie głównym problemem tego meczu był brak pressingu. Górnik atakował na naszej szesnastce, a my czekaliśmy na nich na 50 metrze i nikt nie podbiegł dalej. Nie było żadnej agresji - po prostu nieustanne truchtanie i myśl - piłka parzy.
|
Cóż, ja miałem wrażenie że w tym tygodnu przeszli ciężkie zgrupowanie kondycyjne, albo zjedli po 2 kg pierogów przed meczem. Skutek podobny... zbyt wolno, niedokładnie, bez zaangażowania...
Barrientos powinien grać w środku - za Gargułe na przykład.
I jeszcze nasi "Zmiennicy" - Jankowski i Stępiński - to już któryś mecz jak wchodzą z ławki i nie pokazują kompletnie NIC. Może lepiej sięgnąć po juniorów? Ryzyko niewielkie a może coś zaskoczy.