darotsok73 napisał(a):

|
Na meczu stałęm pod samym dachem , obok prasowej. Doping z C tradycyjnie przeciętne " mruczando" . Pare zrywów ale TO NIE TO. Goście lepiej słyszalni , Stwierdzam fakt. Sportowo? Powiem tak ,nasi kopaczersi wyganiają ze stadionu kibiców. Jak widać po frekwencji skutecznie. Dudka ( dziwne ,bo dobry w Białymstoku) ,Uryga, BROŻEK, nie wspomnę o R. Boguskim. Nic nie wnoszą ,ławka lub nawet trybuny. Skończcie ze sprowadzaniem murarzy bo mamy nie gorszych wychowanków. Przynajmniej wiem że będą gryżli trawę a nie czekali przelewów na konto i jęczeli po wejściu barkiem rywala. Powtarzam ,za rok strefa spadkowa i frekwencja jak u garbatych. Chciałbym się mylić ale wspomnicie moje słowa. Najlepszy Wiślak? STILIĆ. Wczoraj było widać co nas bez niego czeka. Ale spokjo ,na pewno mamy już jakiegoś kolesia z Samoa lub Namibii upatrzonego. Na pewno nie jest jego zastępcą , , nie żle wczoraj grający Barientos
|
W każdym poście się dopierdalasz do sektora C, dopingu itd. ? Masz w tym jakiś cel ? czujesz ulgę jak przelejesz ten jad na klawiaturę ? Akurat o dziwo mlyn wczoraj bardzo ładnie nabity, jak na przedmeczowe przewidywania i doping nienajgorszy wiec skończ .......ic. Górnik na wyjeździe to najlepsza bodaj ekipa w PL wiec jak przyjadą w 2 paki to jasne ze się będą przebijać ze swoimi melodyjnymi przyspiewkami, ktorych nie mamy w repertuarze, szczególnie ze stadion w dopingu nie pomaga.
Najlepszym podsumowaniem Twojego ........... postu jest fakt, że piszesz, że Ci się Dudka w Bialymstoku podobał. Szkoda tylko że Dudka w Białymstoku nie grał za kartki.