Temat
:
[27 kolejka] WISŁA Kraków - Górnik Zabrze, 10 kwietnia, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
dmc
Member
Od: 10.2014
Offline
#
122
11.04.2015, 18:26
O Barientosie mało kto pisze a koleś ma bardzo duzy potencjał jak na naszą ligę.
Żeby tak jeszcze Semira zatrzymac.....
dmc
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dmc
Znajdź inne posty napisane przez dmc