ńie wiedzialem, gdzie to wrzucić. w tym temacie też był dyskusja o
Muzeum Wisły. W budżecie obywatelskim pojawił się:
http://www.krakow.pl/zalacznik/217787
polecam wszystkim poczytać i zagosować. mam nadzieje ze o tym w naszych mediach zrobi sie o tym glosno o ile mam nadzieje przejdzie formalną akceptację UM (przepraszam za bledy pisze z dzieckim na ręku)
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern