Wyświetl pojedynczy post
Kaan
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9376
Stary 10.04.2015, 12:56
ńie wiedzialem, gdzie to wrzucić. w tym temacie też był dyskusja o Muzeum Wisły. W budżecie obywatelskim pojawił się:
http://www.krakow.pl/zalacznik/217787

polecam wszystkim poczytać i zagosować. mam nadzieje ze o tym w naszych mediach zrobi sie o tym glosno o ile mam nadzieje przejdzie formalną akceptację UM (przepraszam za bledy pisze z dzieckim na ręku)
Ostatnio edytowane przez Kaan : 10.04.2015 o godz. 12:58.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując