brylant17 napisał(a):

|
Garguła dostał dwa lata dyskwalifikacji w zawieszeniu oraz 80 tys zł pożegnać bez żalu w czerwcu
|
Nie dostał, tylko zgodził poddać się karze bez przyznawania do winy. Z tym, że to kara od PZPN, osobno toczy się postępowanie przed sądem, i ten wyrok będzie decydujący.