ostatnio wyszedł nowy patch (bodajże 15.3.1) i mam wrażenie, że w nim Wisła ma jeszcze bardziej okrojony budżet. Do tego doszła klauzula w kontrakcie Stilicia (450 tys. funtów wykupu...), przez co ani nie da się z nim przedłużyć (ma ogromne wymagania), ani nie opłaca się go sprzedać. Kontrakty też się pozmieniały, Stilic nie zarabia już najwięcej w drużynie oraz znacznie zmniejszono płacę, jaką Wisła musi płacić Stępińskiemu.
W patchu uwzględniono też Jovicia, ale przychodzi dopiero po sezonie. Niestety nie ma Barrientosa. Jest co prawda Miśkiewicz, ale kontuzjowany na 9 miesięcy...
Przeprowadziłem tylko dwa transfery, bo na więcej mnie nie stać:
- Asmir Kajevic (27 tys. funtów z Zurychu) - 24-letni środkowy pomocnik, bardzo dobry na naszą ligę. Po 3 miesiącach zadebiutował w kadrze Czarnogóry, na pewno na nim zarobię.
- Alexis Allart (wolny transfer) - 28-letni napastnik, szybki z dobrym wykończeniem akcji. 5 bramek w 6 meczach, niestety w trzecim meczu u mnie doznał kontuzji i 2 miesiące nie grał.
PS. Jak sprzedać Sarkiego? Nikt go nie chce
