Arapaho napisał(a):

|
A tak na poważnie : panowie którzy dają głos na JKM-a,Pawła i Kowalskiego : jak się okaże że nie będzie II tury to będzie znaczyło że poparliście myśliwego. Oby tak dalej jedyna słuszna partia brukselska nie może stracić władzy.....podobnie będzie na jesieni
|
Jak Ty żes to wymyślił? Jedyna opcja żeby Twoje słowa miały potwierdzenie to jak szogun miałby koło 50%, Duda koło 48, a cała reszta 2. Wtedy to miałoby znaczenie - w innym przypadku nie ma żadnego.