Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 09.04.2015, 22:30
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
A tak na poważnie : panowie którzy dają głos na JKM-a,Pawła i Kowalskiego : jak się okaże że nie będzie II tury to będzie znaczyło że poparliście myśliwego. Oby tak dalej jedyna słuszna partia brukselska nie może stracić władzy.....podobnie będzie na jesieni
Jak Ty żes to wymyślił? Jedyna opcja żeby Twoje słowa miały potwierdzenie to jak szogun miałby koło 50%, Duda koło 48, a cała reszta 2. Wtedy to miałoby znaczenie - w innym przypadku nie ma żadnego.
Odpowiedz cytując