Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 09.04.2015, 22:23
Kaan napisał(a):Wyświetl post
No cóż, dobrym piłkarzem. Najlepszym asystentem, czołowym strzelcem, dobrze wykonuje rzuty wolne potrafi zagrać nieszablonowo, jednym z lepszych zawodników w ofensywie ...
Wiem to wszystko, ale wiem też, że potrafi zagrać dwa, trzy słabe mecze pod rząd. Jestem już zdegustowany tym ciągłym podniecaniem się Stiliciem. Jak Wisła tfu tfu tfu przegra ten mecz, to nie z powodu braku Stilicia na boisku, tylko na własną prośbę... Nie jarajcie się już tak Semirem, bo obrośnie w piórka i mu sodówa uderzy.
Odpowiedz cytując