fialo napisał(a):

|
Ty jesteś chyba psychiczny. Albo ślepy. W czasie tych ostatnich trzech meczów strona Jovicia nie idzie NIC. Żadna akcja. Typ jest nie do przejścia w obronie idealny. O ile Bury zawsze coś tym swoim chaosem z przodu robi, to w obronie ma swoje problemy. Jovic nie jest orłem w grze do przodu (Choć nasz byly trenerski geniusz próbował zrobić z niego ofensywnego prawego pomocnika, tak mu chyba podpowiedział legendarny nos), ale że obrońca powinien przede wszystkim bronić to z tych zadań wywiązuje się lepiej niż dobrze. Szkoda Burego, ja bym go spróbował w środku na DP, ale Boban jest nie do wygryzienia na PO teraz.
|
Mam nadzieje, ze to zart, że Boban jest niedowygryzienia. Pierwszy sklad ma Burliga, który zwyczajnie w grze ofensywnej w porównaniu z Bobanem wyglada jak skrzydłowy. Boban ani razu nie potrafił zacentrować piłki, tragedia.
A jak ktos nie pamieta jak Burliga centruje niech sobie np. oglądnie bramkę Brożka z Pogonią w Krakowie. I wiele innych.