Cytat:
|
Informuję, że w dniu dzisiejszym dobrowolnie bez przyznawania się do winy, poddałem się odpowiedzialności dyscyplinarnej przed właściwymi organami dyscyplinarnymi PZPN. Powodem takiej mojej decyzji była grożąca w przypadku sporu sankcja bezwzględnej dyskwalifikacji oraz potrzeba szybkiego zakończenia postępowania dyscyplinarnego przed PZPN i skupienia się na wykonywanej przeze mnie pracy. Jednocześnie ponownie informuję, że jestem niewinny i będę to udowadniał przed Sądem Rejonowym w Bełchatowie w toczącym się postępowaniu karnym" - czytamy.
|
Sam się gubię komu mam wierzyć czy Łukaszowi,że jest nie winny czy temu że jest winny i to zataja