Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
staszek2309
Senior Member
Od: 09.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
11613
09.04.2015, 14:28
Bo większość z nich idzie na Legię, a nie na Lechię. Gdybyśmy grali z Legią, pewnie też byłoby sprzedanych ponad 25 tys biletów. A tak trzeba się nastawić na frekwencję w granicach 11, maks 12 tysięcy.
staszek2309
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do staszek2309
Znajdź inne posty napisane przez staszek2309