Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11612
Stary 09.04.2015, 13:56
Lechia sprzedała na Legię już prawie 25 tys. Mecz w sobote. Pewnie w sobotę wykręcą koło 35 tysięcy. U nas dramat.

Kto jeszcze nie ma biletu, to Strefa Kibiców dziś otwarta do 19!
Odpowiedz cytując