Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
Od: 03.2012
Offline
#
11612
09.04.2015, 13:56
Lechia sprzedała na Legię już prawie 25 tys. Mecz w sobote. Pewnie w sobotę wykręcą koło 35 tysięcy. U nas dramat.
Kto jeszcze nie ma biletu, to Strefa Kibiców dziś otwarta do 19!
Mati_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mati_
Znajdź inne posty napisane przez Mati_