Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mmissiekk
Junior Member
Od: 09.2007
Skąd: Jaworzno
Offline
#
11607
08.04.2015, 20:02
Kosa93
napisał(a):
Dostałeś zwrot na konto z payu? bo ja nie..
Nie dostałem, dostałem info na maila że dokonali zwrotu. Poczekam do jutra..
mmissiekk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mmissiekk
Znajdź inne posty napisane przez mmissiekk