Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9374
Stary 08.04.2015, 17:06
Tak to jest, jak się kibice przyzwyczają do sukcesów. Zazwyczaj kiedy jakiejś drużynie dobrze idzie, pojawiają się masy sympatyków, które nie dopuszczają do siebie myśli, że mogłoby być inaczej. I gdy zespół wpada w lekki kryzys, to najchętniej wszystkich by z klubu wyrzucali, łącznie z tymi, bez których sukcesów w przeszłości by nie było

Oczywiście nie piję do nikogo osobiście.
Odpowiedz cytując