|
Serio coś się zdupcyło? Wczoraj kupiłem 4 bilety, dziś jeszcze 2 i wszystko było ok, mam już druknięte... chyba, że jestem tym jedynym, bo patrząc na mój sektor to zajęte jest tylko kilka miejsc stałych karnetowiczów, których znam z widzenia z każdego praktycznie meczu.
|