Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11601
Stary 08.04.2015, 13:39
Serio coś się zdupcyło? Wczoraj kupiłem 4 bilety, dziś jeszcze 2 i wszystko było ok, mam już druknięte... chyba, że jestem tym jedynym, bo patrząc na mój sektor to zajęte jest tylko kilka miejsc stałych karnetowiczów, których znam z widzenia z każdego praktycznie meczu.
Odpowiedz cytując