Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
coni
Senior Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11600
Stary 08.04.2015, 12:49
fialo napisał(a):Wyświetl post
Ile biletów poszło na Górnik ? Będzie komplet ? Które sektory wyprzedane ? Ile biletów na minutę trzeba sprzedać żeby był komplet? Wykupimy dziś czy jutro wszystko ?

Ej no chłopaki odpowiedzcie, przed Legia i Derbami wasze kalkulatory się aż przegrzewaly od matematycznych obliczeń, zakładaliście warunki brzegowe, prawie się to nie skończyło podwójna całka po objętości stadionu! Takze mam nadzieje ze nikt tu nie klasyfikuje meczu jako lepszy/gorszy tylko forumowi matematycy, wydaje się że kontunuatorzy myśli samego Stefana Banacha, poinformuja mnie w jakim tempie idzie sprzedaż biletów na mecz z Górnikiem Zabrze !!

Panie, wszystko wyprzedane. Moze od konikow cos kupisz. Nawet taki jeden z PZPN z departametu d/s Konikow bedzie koordynowal cala akcja.
Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki. - Henryk Reyman
Odpowiedz cytując