|
Guzik dawał pice wejść w kozioł, Arek słabiej z dynamiką od początku rundy, Bury słabszy po lewej stronie bloku ( niby błahostka a różnica wyraźna), Jovic jeszcze świeży w schemacie.... Z każdym meczem, treningiem powinno być lepiej. Uszczelnić tę obronę i damy radę, pomysł na grę jest, wykonawcy doświadczeni.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce
|