Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 07.04.2015, 11:01
Ja nie wiem, jakoś ciężko mi dostrzec spisek anty Wisła wśród sędziów... Moim zdaniem oni są po prostu żałośnie słabi i z tego biorą się błędy w prawie każdym meczu. Czasami jesteśmy krzywdzeni, a czasami arbiter myli się na naszą korzyść. No życie.
Odpowiedz cytując