Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 07.04.2015, 10:41
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Dziwne, bo w moim odczuciu Jaga pierwsza wczoraj pojechała ''Wisła to stara...'' i potem była nasza odpowiedź.
Tak to wyglądało z perspektywy sektora gości.


Co do meczu napisze tylko tyle: BUCHALIK OUT I TO NATYCHMIASTOWY!

Koleś nie wybronił nam żadnego meczu a w każdym robi jakieś babole, ku..wa ile można.. Jego czas się już skończył.
dlatego się pytałem, bo sam nie byłem. Jeśli twierdzisz, że Jaga zaczęła to trudno. Sami tego chcieli.
Odpowiedz cytując