WISŁAZWE napisał(a):

Dziwne, bo w moim odczuciu Jaga pierwsza wczoraj pojechała ''Wisła to stara...'' i potem była nasza odpowiedź.
Tak to wyglądało z perspektywy sektora gości.
Co do meczu napisze tylko tyle: BUCHALIK OUT I TO NATYCHMIASTOWY!
Koleś nie wybronił nam żadnego meczu a w każdym robi jakieś babole, ku..wa ile można.. Jego czas się już skończył.
|
dlatego się pytałem, bo sam nie byłem. Jeśli twierdzisz, że Jaga zaczęła to trudno. Sami tego chcieli.