|
co do meczu.
Jaga ma najlepszego bramkarza w lidze więc musieliśmy strzelić bramki farty by miec cos na liczniku.
A BKS? oddał 2 strzały i 2 bramki. O druga bramke nie mam pretensji, siadła piłka Tuszynskiemu i po krzokach. Mam pretensje natomiast co do 1 bramki. Odnoszer wrazenie ze Buchalik to Milan Jovanic w wersji PL. Tak samo elektryczny, przyklejony do linii taśmą dwustronną tesa, i te jego reakcje jakies z dupy. Przy 1 bramce liczyłem ze przetnie/przejmie dośrodkowanie a on został na linii czekając na ścięcie... Chociaz tyle ze nogami gra w miare.
2-2....
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|