Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
Capdevilla
Junior Member
Od: 05.2010
Offline
#
5527
07.04.2015, 00:19
Witam. Jestem zainteresowany zakupem szali z fotki poniżej. Za KAŻDY EGZEMPLARZ PŁACĘ KILKASET ZŁOTYCH, do dogadania na PW.
Pozdrawiam. Tylko PW. Zapraszam.
Capdevilla
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Capdevilla
Znajdź inne posty napisane przez Capdevilla