Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3568
Stary 06.04.2015, 08:43
muerte napisał(a):Wyświetl post
Pozytywna rozmowa z koordynatorem Akademii Wisły.
http://akademiawisly.pl/mowie-chlopa...lem-wislockim/
A tymczasem na nieoficjalnej stronie legii warszawa czyli weszlo wywiad z trenerem Kaziem Moskalem, w którym pada takie pytanie: "Wasza codzienność to teraz Myślenice. Trochę się w Wiśle infrastrukturalnie pozmieniało, ale akademii jak nie było, tak nie ma. A mówił pan o niej głośno, gdy opuszczał klub."

Jak za dawnych lat warszawskie pismaki myślą, że poza Warszawą jest trzeci świat...
Odpowiedz cytując