muerte napisał(a):

A tymczasem na nieoficjalnej stronie legii warszawa czyli weszlo wywiad z trenerem Kaziem Moskalem, w którym pada takie pytanie: "Wasza codzienność to teraz Myślenice. Trochę się w Wiśle infrastrukturalnie pozmieniało
, ale akademii jak nie było, tak nie ma. A mówił pan o niej głośno, gdy opuszczał klub."
Jak za dawnych lat warszawskie pismaki myślą, że poza Warszawą jest trzeci świat...