|
Głównie przeglądanie neta i filmy, ale właśnie chce kupować jakiegoś chłamu za 400zł żeby potem sie w....iać że to że tamto.. Więc skończy sie pewnie na tym że wogóle nie kupie. Albo zapytam na forum jaki warto kupić lapek, jakiej marki itp itd śmieszny jestem czasami..
|