Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.04.2015, 11:29
Sędziowie,Boniek,PZPN ... idziemy coraz dalej.
Niedługo opłacimy UEFA I FIFA a w kolejce czeka międzygalaktyczna liga
Oczywiście ręka była ale przypierdalać się do sędziego to już żenada.
Jak wyjście Jędzy z piłką za linię bramkową było chore i do wyłapania, jak spalony też był do wyłapania tak takie zagranie nie do końca.
Ostatnio edytowane przez kreseq : 05.04.2015 o godz. 11:33.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując