Sędziowie,Boniek,PZPN ... idziemy coraz dalej.
Niedługo opłacimy UEFA I FIFA a w kolejce czeka międzygalaktyczna liga

Oczywiście ręka była ale przypierdalać się do sędziego to już żenada.
Jak wyjście Jędzy z piłką za linię bramkową było chore i do wyłapania, jak spalony też był do wyłapania tak takie zagranie nie do końca.