Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AdrianoZKS
Member
 
Od: 03.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#774
Stary 05.04.2015, 09:57
Warszawie wczoraj znowu opłaciła się gra w piłkę ręczną - wygrana 2:0 z Piastem. A oto jakże obiektywny komentarz do tej sytuacji, który udzielił nasz przezajebisty prezes PZPN:



Ostatnio edytowane przez AdrianoZKS : 05.04.2015 o godz. 09:59.
Odpowiedz cytując