Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AdrianoZKS
Member
Od: 03.2015
Offline
#
774
05.04.2015, 09:57
Warszawie wczoraj znowu opłaciła się gra w piłkę ręczną - wygrana 2:0 z Piastem. A oto jakże obiektywny komentarz do tej sytuacji, który udzielił nasz przezajebisty prezes PZPN:
Ostatnio edytowane przez AdrianoZKS : 05.04.2015 o godz. 09:59.
AdrianoZKS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AdrianoZKS
Znajdź inne posty napisane przez AdrianoZKS