Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4723
Stary 04.04.2015, 20:32
Z reguły tam oglądam własnie, ale jeśli dobrze pamiętam, to tam jest zamknięte przez święta. A chciałbym mieć pewność, że nie zastanę zamkniętej furtki :/

Dzięki za odp
Odpowiedz cytując