|
Tak a propos rocznicy katyńskiej. Czy juz zostało wyjaśnione przez ekspertów, dlaczego na grobie Ś.P Ryszarda Kaczorowskiego widnieje napis, że zginął w Katyniu a nie pod Smoleńskiem?
Ja bardzo lubie teorie spiskowe i je nie wyśmiewam-a jeśli chodzi o tą, istnieje szczególny kontekst. Za komuny też przekonywano lub wyśmiewano Katyń- że nic takiego nie miało miejsca a później, że zrobili to naziści.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 04.04.2015 o godz. 17:00.
|