Temat
:
[26 kolejka] Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków, 6 kwietnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline
#
5
03.04.2015, 07:12
Remis nie bedzie zly a moze zagramy jak w Warszawie i wygramy? jestesmy w stanie to zrobic. Forma wraca, powinnismy z meczu na mecz grac coraz lepiej
mitmichael
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez mitmichael