FraMat napisał(a):

Nie chcę się czepiać, ale już za 5 dni mecz, a na forum nadal nie ma tematu.

ps.
Nie chcę wchodzić w kompetencje @WISŁAZWE, który te tematy świetnie przygotowuje.
|
FraMat, nie dla wszystkich priorytetem jest spędzać życie na forum. A jeśli już tak bardzo Ci przeszkadza brak tematu to myślę że PW do WISŁAZWE byłoby dobrym wyjściem
