Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#349
Stary 01.04.2015, 17:00
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Nie chcę się czepiać, ale już za 5 dni mecz, a na forum nadal nie ma tematu.



ps.
Nie chcę wchodzić w kompetencje @WISŁAZWE, który te tematy świetnie przygotowuje.
FraMat, nie dla wszystkich priorytetem jest spędzać życie na forum. A jeśli już tak bardzo Ci przeszkadza brak tematu to myślę że PW do WISŁAZWE byłoby dobrym wyjściem

Odpowiedz cytując