Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22269
Stary 01.04.2015, 15:14
No on pracował jako instruktor na siłowni, ktoś pisał, że leci pracować do Norwegii to może to jakiś amatorski kontrakt (3 liga norweska).
Odpowiedz cytując