fansorina napisał(a):

ale na jakiej zasadzie oni moga go zawiesíc jak moze byc nie winny to wtedy to wisle odszkodowanie zaplaci za brak zawodnika w kadrze? Pzpn? Haha. Zreszta w polsce w orzekaniu pierszenstwo zawsze maja sady, a nie jakis wydzial dyscypliny pzpn..