Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9365
Stary 01.04.2015, 11:29
Jakie długi i wobec kogo? Wisła otrzymała licencje.


A jak chcecie cos tam jeszcze spłacic to trzeba zapelniac stadion, nie bedzie pelnego stadionu to nie bedziemy splacac dlugow. Proste.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 01.04.2015 o godz. 11:32.
Odpowiedz cytując