Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Suarey
Junior Member
Od: 05.2008
Offline
#
10299
01.04.2015, 11:05
A w czym niby był lepszy od Juszczyka przecież jeden i drugi to ten sam mizerny poziom
Ostatnio edytowane przez Suarey : 01.04.2015 o godz. 11:10.
Suarey
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Suarey
Znajdź inne posty napisane przez Suarey