Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8808
Stary 01.04.2015, 10:30
Legia przy ogromnych jak na polską ligę nakładach dotychczas nie zdobyła wiecej, niz zdobyła Wisła czy Amika. Wyjście z grupy LE to max na co było stać polskie zespoły. Nie dawno Ajax na luziku wybił im z głowy jakies senne marzenia o finale (klepane przez warszawskich pismaków). W następnej rundzie ten sam Ajax został sprowadzony na ziemię przez Ukraińców z Dnipro. Wystarczy ogladać polską ekstraklapę by widzieć, ze osiagnięte przez nich MP to efekt dłuższej niż gdzie indziej ławki a nie jakości gry.
Odpowiedz cytując