AntyMod napisał(a):

brylant - naprawde jestes pewny ze Uczciwi z LetFootballWin w nastepnym sezonie nie zagraja w LM ? ja sie obawiam , i stawiam 80 % na to ze jednak to stanie sie w tym roku ....chyba ze jakims cudem nie zdobeda w tym roku MP ..... choc malo realne zeby PZPN i exportowa druzyna Bonka mogla sobie pozwolic na taki klops
|
Nie zdobędą mistrzostwa, jak będą się kopać po czole jak to robią na wiosnę.Nawet jakby zdobyli to i tak nie zagrają w LM albo coś odwalą kibicie 7 albo nie znów zagra nieuprawniony zawodnik

Żeby zagrać trzeba zainwestować