Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8807
Stary 01.04.2015, 08:57
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
brylant - naprawde jestes pewny ze Uczciwi z LetFootballWin w nastepnym sezonie nie zagraja w LM ? ja sie obawiam , i stawiam 80 % na to ze jednak to stanie sie w tym roku ....chyba ze jakims cudem nie zdobeda w tym roku MP ..... choc malo realne zeby PZPN i exportowa druzyna Bonka mogla sobie pozwolic na taki klops
Nie zdobędą mistrzostwa, jak będą się kopać po czole jak to robią na wiosnę.Nawet jakby zdobyli to i tak nie zagrają w LM albo coś odwalą kibicie 7 albo nie znów zagra nieuprawniony zawodnik Żeby zagrać trzeba zainwestować
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując