Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69934
Stary 31.03.2015, 23:44
Chciałem wam przypomnieć że sąd w Polsce (przynajmniej w teorii, bo różnie to bywa) działa na zasadzie "To sąd ma udowodnić mi winę, a nie ja mam udowadniać swoją niewinność". Więc dopóki nie zostanie ogłoszony wyrok to i Garguła będzie się cieszyć pełnym nazwiskiem. A i może dla nas to lepiej, wszak aktualnie gra nieźle

Odpowiedz cytując