Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8806
Stary 31.03.2015, 23:17
brylant - naprawde jestes pewny ze Uczciwi z LetFootballWin w nastepnym sezonie nie zagraja w LM ? ja sie obawiam , i stawiam 80 % na to ze jednak to stanie sie w tym roku ....chyba ze jakims cudem nie zdobeda w tym roku MP ..... choc malo realne zeby PZPN i exportowa druzyna Bonka mogla sobie pozwolic na taki klops
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 31.03.2015 o godz. 23:21.
Odpowiedz cytując