brylant - naprawde jestes pewny ze Uczciwi z LetFootballWin w nastepnym sezonie nie zagraja w LM

? ja sie obawiam , i stawiam 80 % na to ze jednak to stanie sie w tym roku ....chyba ze jakims cudem nie zdobeda w tym roku MP ..... choc malo realne zeby PZPN i exportowa druzyna Bonka mogla sobie pozwolic na taki klops