Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31792
Stary 31.03.2015, 19:18
wislak2119 napisał(a):Wyświetl post
Proszę Państwa, oto mamy tutaj konstytucjonalistę, cywilistę, karnistę i administratywistę w jednym - normalnie omnibus Zapytam na UJ, czy jest jakiś wolny etat - jak nie ma, to czekaj do maja, wtedy może Duda wreszcie zwolni.
* coś mi się widzę usunęło to jeszcze raz...

akurat 3 z 4 przez ciebie wymienionych dziedzin mam przerobione
ale nie o to chodzi, żeby się napinać i ciąć kozaka. Istota leży w jednej rzeczy: Jak chcesz zacząć dyskusję na forum jak na poważnych ludzi przystało (a za takich się chyba uważamy), radzę używać argumentów, wiedzy, liczb, faktów, teorii, a nie zaczynać od pouczeń i pisania komuś że czegoś nie rozumi(ę), nawet nie zamieniając więcej niż 2 posty, nie mając kompletnie pojęcia kto siedzi po drugiej stronie monitora, kto ma jakie doświadczenia itd. Jak chcesz się dowartościować to szukaj sobie innych co ci tą satysfakcję dadzą.

a jak ci się czyjeś posty nie podobają masz 2 możliwości
a. forum jest duże
b. opcja -> ignoruj
dziękuje i nie pozdrawiam.
Ostatnio edytowane przez palikot : 31.03.2015 o godz. 19:42.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰