Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8805
Stary 31.03.2015, 19:07
Jest się o co bić bo nawet skrawki z tego europejskiego stołu w postaci tego co płacą w LE to kasa nie do pogardzenia. Tym bardziej szkoda że od kilku sezonów traktujemy PP po mecoszemu bo jak mawiają klasycy to najkrótsza droga do Europy...
Awans Wisły do LM rozwiązałby sprawę spłaty zadłużenia (wolno marzyć nie? ) a i Legii której też się ostatnio zdzarza nie płacić na czas piłkarzom taki kąsek chętnie by przytuliła...
Odpowiedz cytując