KOALIK napisał(a):

Przy założeniu, że Garguła zostanie uznany za winnego i przy fakcie kilkuletniej nieudolności sądowej i prokuratorskiej, to Wisła powinna złożyć wniosek o odszkodowanie za poniesione wydatki na tego zawodnika.
|
a niby dlaczego?przecież wypelnial kontrakt,gral, strzelal, bramki.... pienidze sa za pracę a on pracował