Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69927
Stary 31.03.2015, 18:32
KOALIK napisał(a):Wyświetl post



Przy założeniu, że Garguła zostanie uznany za winnego i przy fakcie kilkuletniej nieudolności sądowej i prokuratorskiej, to Wisła powinna złożyć wniosek o odszkodowanie za poniesione wydatki na tego zawodnika.
a niby dlaczego?przecież wypelnial kontrakt,gral, strzelal, bramki.... pienidze sa za pracę a on pracował
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując