|
PS. Żeby być fair, to z plusów jego pracy u nas na pewno należy wymienić brak Smudy i zatrudnienie K. Moskala, przedłużenie umowy z Sadlokiem (dzisiejsza rzecz), sprowadzenie Jovica, Barrientosa, podejście do Bangoury (inwestycja), wywieranie presji na UFA i miejmy nadzieję rozwiązanie tej umowy.
|