Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8816
Stary 31.03.2015, 08:49
Ciekawe czemu my w ogole nie gramy meczow towarzyskich ? Nie dosc, ze i tak jest mniej terminow to jeszcze tego w ogole nie wykorzystujemy. Nie dziwne, ze potem jak wypadmnie pare osob ze skladu to nie sa w stanie paru podan wymienic.

Dzisiaj jest termin, w czerwcu jest tez termin to pewnie nie zagramy zeby nie bylo kontuzji przed mecze z Gruzja.

A lepsi od nas graja -> http://www.thefa.com/england/mens-seniors/fixtures
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując