Ciekawe czemu my w ogole nie gramy meczow towarzyskich ? Nie dosc, ze i tak jest mniej terminow to jeszcze tego w ogole nie wykorzystujemy. Nie dziwne, ze potem jak wypadmnie pare osob ze skladu to nie sa w stanie paru podan wymienic.
Dzisiaj jest termin, w czerwcu jest tez termin to pewnie nie zagramy zeby nie bylo kontuzji przed mecze z Gruzja.
A lepsi od nas graja ->
http://www.thefa.com/england/mens-seniors/fixtures